Kelebek Bahçesi

Kelebek Bahçesi

Kelebek Bahçesi: Kelebek ve tırtılların yaşam döngüleri için tercih ettiği floranın uzman ekologlar ve biyologlar tarafından belirli bir alan için tasarlanıp, uygulanması sonucu oluşturulan bahçelerdir.

Bir tırtılın kelebek olma hikayesini keşfedeceğiniz doğal ortamların, yanı başınız da oluşturulmasıyla yaşayacağınız eşsiz renklerle bezenmiş kanatların çırpındığını izleyeceğiniz huzur bulacağınız, bahçelerinize yeni bir heyecan getiriyoruz…
Kelebeklerin yoğun olarak barınacağı doğal ortamlar oluşturuyoruz. Kelebek bahçeleri genellikle bu canlıların yumurtalarını bırakabilecekleri doğal ortamların hazırlayarak onlarla bir arada yaşamanıza katkı sağlıyoruz.. Ev sahibi tarafından beslenen değil kelebek ve tırtılların arzu ettiği floranın sağlanması ile oluşturduğumuz bahçelerinizde geçireceğiniz tarifsiz mutluluklarınıza renkli bir hava katıyoruz… Oluşturacağımız ortamlarda kelebeklerin ihtiyaç duyacağı birçok bitkinin yanı sıra talepleriniz doğrultusunda onları bahçenize çekebilecek küçük su kaynağı , kum alanı, değişik çürük meyve alanları ile onların yoğunluğunu arttırabilecek birçok unsuru bahçelerinizde konumlandırıyoruz.