Kaya Fıskiyeler

Doğal ya da yapay olarak kurgulanmış hareketli süs kaya fıskiyeleridir.
Bilindik seramik, beton ve türevleri ile oluşturulan estetik ve görsellikten uzak fıskiye türlerinin, her geçen gün yaşam alanlarımızın doğallıktan uzaklaşmasıyla birlikte tercih edilirliklerini de kaybetmektedir.

Bu noktada doğal kaya fıskiyeler giderek artan ilgiye bireylerin doğal olma isteğinin ve doğa ile iç içe olma ihtiyacının her geçen gün daha da arttığına işaret ediyor.
Bio Göl Havuz olarak uygulamalarımızın temel amacı her geçen gün artan yoğun şehir hayatının bizi uzaklaştırdığı birçok doğal güzellikten yalnızca ufacık bir parçası olan, doğal malzemeler ile oluşturulan doğal kaya fıskiye sistemlerini yaşam alanlarımıza kazandırmaktır.

Teras katlarında, villa girişlerinde, her türlü kullanışlı olmayan ölü alanlarda, köhne çıplak duran köşelerde vs; park ve şehir meydanlarında, otel, cafe, bar, dinlenme ve eğlenme alanlarında görsel zenginlik kazandırmak için yerine uygun, sanki orada varmışta mekan sonradan yapılmış havası katarak oluşturulan doğal kaya fıskiyeler, stres ve yorgunluğumuzu atabileceğimiz alanlar olarak tanımlanır.